Tarama

LGS

LGS örnek sorular, denemeler, geçmiş sınavlar gibi sınava dair tüm dosyaları indir

Kasım Ayı Örnek Sorular Sayısal

Milli Eğitim Bakanlığınca Kasım Ayı Örnek Sorular Sayısal bölümü sitemize yüklenmiştir. İndir bağlantısı ile cihazınıza indirip dilediğini zaman kullanabilirsiniz.

Kasım Ayı Örnek Sorular Sözel

Milli Eğitim Bakanlığınca Kasım Ayı Örnek Sorular Sözel bölümü sitemize yüklenmiştir. İndir bağlantısı ile cihazınıza indirip dilediğini zaman kullanabilirsiniz.

2022 LGS Matematik Soruları ve Çözümleri

2022 LGS Matematik Soruları ve Çözümlerini sizler için derledik. Çıkmış 20 Matematik sorusunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturup anında sizlerle paylaşıyoruz. Anlamadığınız çözümleri yorumlarda belirtiniz.

2022 LGS SAYISAL BÖLÜM SORULARI

5 Haziran 2022 tarihinde yapılan 2022 LGS sayısal  soru kitapçığı ve cevap anahtarlarını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. MEB tarafından yalnızca A kitapçığı yayımlandığı için sorular ve cevap anahtarları A kitapçığına aittir.…

2022 LGS SÖZEL BÖLÜM SORULARI

5 Haziran 2022 tarihinde yapılan 2022 LGS sözel  soru kitapçığı ve cevap anahtarlarını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. MEB tarafından yalnızca A kitapçığı yayımlandığı için sorular ve cevap anahtarları A kitapçığına aittir.
Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert